fbpx

Zack Snyder zapowiedział, że powstanie gra RPG na bazie Rebel Moon

20 marca 2023,
17:28
Jacek Kowal
Grafika z Rebel Moon

Rebel Moon to nadchodzącą epopeja kosmiczna, której twórcą jest Zack Snyder. Premiera zaplanowana jest na 22 grudnia, jednak będziemy czekać nie tylko na nią. W niedawnym podcaście The Nerd Queens reżyser wyjawił, że ekscytuje się pewną grą i tu ugryzł się w język.

Informacja o grze może być wpadką reżysera albo zaplanowanym działaniem marketingowym, ale i tak obiegła świat z prędkością błyskawicy. Po chwili opamiętania Snyder dopowiedział to, co mógł. Nie ma wiele informacji, ale historia jest całkiem wesoła.

Spełnione marzenie Snydera

Snyder stwierdził, że zawsze chciał współpracować przy tworzeniu gry RPG. Najwyraźniej pojawiła się szansa, ale z nią jakże ważne pytanie o skalę. Zgodnie ze słowami reżysera, miał wybrać wielką albo małą skalę, ponieważ od tego będzie zależało wiele czynników, a przede wszystkim stopień wymiany informacji.

Postać grana przez Anthonego Hopkinsa w Rebel Moon
Źródło: Netflix

Do stworzenia gry potrzebne było wiele burzy mózgów, Snyder musiał wyjawić jak najwięcej informacji o uniwersum i tym podobne. Reżyser stwierdził tylko: Okey, cieszę się, że mam taką okazję, idziemy na całość. I tak chyba zrobili, bo według Zacka produkcja zaoferuje „całkowicie zrealizowany wszechświat i na serio będzie spoko, ale więcej już nie powie”. Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż będzie mógł.