fbpx

Xbox Series S wykonany z czekolady jako prezent dla mediów od Microsoftu

Jeden z graczy i użytkowników Reddita o nicku “Snakobal” otrzymał niezwykły prezent od Microsoftu. Jest to szczegółowo wykonana replika Xboxa Series S wykonana z niemieckiej czekolady. Niewiele konsol na rynku można po prostu zjeść – taką “funkcję” posiada tylko propozycja od Microsoftu. Czekoladowy Xbox został wykonany przez fabrykę w Monachium. Taki prezent został wysłany do mediów oraz twórców z Europy. Uwagę przyciąga przede wszystkim niezwykła szczegółowość wykonania jadalnej konsoli.

“Snakobal” na zdjęciach pokazuje tył czekoladowego Xboxa Series S. Producent zadbał tu o najmniejsze szczegóły, jak porty i złącza, otwory wentylacyjne czy nawet przyciski. Prezent jest szczegółowo przygotowaną repliką prawdziwego urządzenia oraz można go po prostu zjeść. Wykorzystano tu wysokiej jakości czekoladę ze znanej niemieckiej fabryki.

Jakie były poprzednie pomysły Microsoftu na prezenty świąteczne?

Czekoladowy Xbox Series S to zupełnie nowy pomysł Microsoftu, który zaskakuje wykonaniem i dbałością o szczegóły. Poprzednio firma wysyłała między innymi zestaw do przygotowywania pizzy lub nawet butelki francuskiej wódki o nazwie “Szara Gęś”. Tegoroczny upominek dla mediów oraz twórców to zdecydowanie najciekawszy prezent według graczy na Reddicie.

Użytkownicy widzą jednak Xboxa w całości, “Snakobal” pokazał tylko “obudowę” przysmaku. Nie wiemy, co znajduje się wewnątrz czy też jak smakuje upominek od Microsoftu. Mimo wszystko widać tutaj staranność oraz to, że firma tym razem bardzo mocno zadbała o prezenty dla mediów. Należy pamiętać, że taka forma upominków również polepsza PR firmy, na czym z pewnością również zależy Microsoftowi, ponieważ nawet gracze pozywają giganta, by przejęcie Activision Blizzard nie doszło do skutku.