fbpx

Xbox Live Gold nawet 45% taniej! Np. 6 miesięcy za ~104 zł, a 12 miesięcy za ~195 zł

W sklepie Instant Gaming, czyli obecnie jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie, trwają teraz specjalne promocje na abonament Xbox Live Gold. Dostęp do subskrypcji możemy wykupić na trzy, sześć, a także dwanaście miesięcy, oszczędzając nawet kilkadziesiąt procent ceny względem regularnych stawek. W każdym wypadku jest to świetna okazja na wykupienie abonamentu w wyjątkowo atrakcyjnej kwocie.

Przypominamy, że Xbox Live Gold to abonament, który działa na wszystkich konsolach Xbox, a więc zarówno Xbox Series X/S, jak i Xbox One, a nawet Xbox 360.

Wykup dostęp do Xbox Live Gold w świetnych cenach

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Wszystkim graczom radzimy się spieszyć, ponieważ pula dostępnych subskrypcji w promocyjnych cenach jest ograniczona, a zainteresowanie przy takich okazjach zawsze jest naprawdę duże.

Jakie korzyści zapewnia Xbox Live Gold?

Usługa Xbox Live Gold to specjalny abonament Microsoftu, który umożliwia graczom korzystanie z różnych funkcji sieciowych i społecznościowych konsoli Xbox, niedostępnych dla zwykłych użytkowników. Aktywne członkostwo zapewnia również dostęp do szeregu dodatkowych usług i korzyści, takich jak programy Games with Gold czy Deals with Gold.

Najważniejsze korzyści, które zyskujemy, wykupując abonament Xbox Live Gold:

  • Możemy grać w trybie wieloosobowym (multiplayer) w każdej grze, która posiada taki moduł (Call of Duty, Battlefield, FIFA itp.), a także korzystać ze wszystkich innych funkcji sieciowych.
  • Co miesiąc otrzymujemy za darmo dwie zupełnie nowe gry do naszej biblioteki, w które możemy grać tak długo, jak długo aktywna jest nasza subskrypcja Xbox Live Gold.
  • Specjalnie dla członków Xbox Live Gold przygotowywane są ekskluzywne przeceny i promocje, dzięki którym możemy kupować gry nawet do 50% taniej, każdorazowo oszczędzając nasze pieniądze.
  • Subskrybenci Xbox Live Gold mają dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak materiały wideo, trailery i wczesne dostępy do niektórych gier.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!

🛈 Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów.