Xbox Game Pass Core nawet 55% taniej! Np. 6 miesięcy za ~100 zł, a 12 miesięcy za ~178 zł

Logo Xbox Game Pass Core

W sklepie Instant Gaming, czyli obecnie jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie, trwają teraz specjalne promocje na abonament Xbox Game Pass Core. Dostęp do subskrypcji możemy wykupić na trzy, sześć, a także dwanaście miesięcy, oszczędzając nawet kilkadziesiąt procent ceny względem regularnych stawek. W każdym wypadku jest to świetna okazja na wykupienie abonamentu w wyjątkowo atrakcyjnej kwocie.

Przypominamy, że Xbox Game Pass Core to abonament, który działa na wszystkich konsolach Xbox, a więc zarówno Xbox Series X/S, jak i Xbox One, a nawet Xbox 360.

Wykup dostęp do Xbox Game Pass Core w świetnych cenach

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Wszystkim graczom radzimy się spieszyć, ponieważ pula dostępnych subskrypcji w promocyjnych cenach jest ograniczona, a zainteresowanie przy takich okazjach zawsze jest naprawdę duże.

Jakie korzyści zapewnia Xbox Game Pass Core?

Usługa Xbox Game Pass Core to specjalny abonament Microsoftu, który zastąpił dostępny wcześniej abonament Xbox Live Gold. Umożliwia on graczom korzystanie z różnych funkcji sieciowych i społecznościowych konsoli Xbox, niedostępnych dla zwykłych użytkowników. Aktywne członkostwo zapewnia również dostęp do szeregu dodatkowych usług i korzyści.

Najważniejsze korzyści, które zyskujemy, wykupując abonament Xbox Game Pass Core:

  • Możemy grać w trybie wieloosobowym (multiplayer) w każdej grze, która posiada taki moduł (Call of Duty, Battlefield, FIFA itp.), a także korzystać ze wszystkich innych funkcji sieciowych.
  • Co miesiąc otrzymujemy za darmo dwie zupełnie nowe gry do naszej biblioteki, w które możemy grać tak długo, jak długo aktywna jest nasza subskrypcja Xbox Game Pass Core.
  • Specjalnie dla członków Xbox Game Pass Core przygotowywane są ekskluzywne przeceny i promocje, dzięki którym możemy kupować gry nawet do 50% taniej, każdorazowo oszczędzając nasze pieniądze.
  • Subskrybenci Xbox Game Pass Core mają dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak materiały wideo, trailery i wczesne dostępy do niektórych gier.
Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!