fbpx

Wyciek zdjęć Nintendo Switch OLED w wersji The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Wrześniowe wydarzenie Nintendo Direct przyniosło nam wiele zapowiedzi i zwiastunów, między innymi kontynuacji Breath of the Wild. Opublikowany wtedy trailer The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zdradził przy okazji datę premiery gry, która odbędzie się 12 maja 2023 roku. Możliwe również, że wydanie tytułu będzie powodem do pojawienia się na rynku dedykowanego wariantu Nintendo Switch OLED.

Przeciek Nintendo i nowa wersja Switcha

Do sieci trafił dzisiaj dość istotny wyciek pokazujący zdjęcia konsoli Nintendo Switch OLED w złoto-białej wersji dopasowanej do The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Głównie widzimy na nich pudełko, w jakie został zapakowany sprzęt, choć pojawia się tam również owinięty w folię kontroler.

Zdjęcia pojawiły się najpierw na stronie Famiboards, później trafiły na Reddita i wreszcie na portal Insider Gaming, który podejrzewa, że w 2023 roku zostanie zapowiedziana nowa konsola Nintendo Switch. Wszystkie materiały można także przejrzeć na Imgurze, gdzie widać więcej detali.

Póki co samo Nintendo nie odniosło się do sprawy przecieku, nie mamy więc potwierdzenia na temat tego, co widzimy na zdjęciach.