fbpx

Wyciekł fragment rozgrywki Assassin’s Creed: Jade. Co wiemy o mobilnej produkcji Ubisoftu?

Czego możemy się spodziewać po Assassin’s Creed: Jade? Co widzimy na krótkim nagraniu znalezionym w sieci? Znajdziemy tam kilka faktów z gry i jej gameplay oraz to, co zostało już zapowiedziane przez Ubisoft. Co jeszcze z nowości?

W sieci pojawił się wyciek pierwszego fragmentu rozgrywki z Assassin’s Creed: Jade, mobilnej odsłony czołowej serii Ubisoftu. Produkcja na urządzenia przenośne nie ma jeszcze zapowiedzianej oficjalnej daty premiery, ale filmik z rozgrywki możemy zobaczyć na platformie Reddit.

Jak zapowiada się Assassin’s Creed: Jade?

Użytkownik Reddita zaznaczył w podpisie filmiku, że nie jest on jego własnością i znalazł go na Facebooku, po czym udostępnił. Wideo nie ma wysokiej rozdzielczości i trwa niespełna trzy minuty. Widać, że jest to nagranie ekranu podczas rozgrywki. Na początku dostajemy sceny walki na Wielkim Murze Chińskim, potem trafiamy do małej wioski, gdzie widzimy krótką cutscenkę z walką i rozmową dwóch postaci, Juzi i Wei Yu. Następnie dalej przemierzamy wioskę Yongning, pokonując wrogą armię.

Gra jest tworzona na urządzenia mobilne, co już wiemy. Na nagraniu możemy dostrzec dostosowany do ekranów dotykowych interfejs i to, że będziemy mieć możliwość automatycznego biegu. Assasin’s Creed: Jade jest spin-offem Assassin’s Creed: Codename Jade. Gra ma oferować duży otwarty świat. Bohater, w którego się wcielimy to członek bractwa zabójców przeciwstawiającego się tajnej organizacji starającej się podbić Chiny. Będziemy mogli także stworzyć swojego asasyna. To wszystko, co na razie wiemy na temat fabuły gry.