Windblown otrzymało nowy zwiastun. Poznajcie roguelite od twórców Dead Cells

3 kwietnia 2024,
19:03
Arek Grabowski
Bohaterowie gry Windblown

Warto zauważyć, że niedawno prace nad Dead Cells zostały już zakończone, a studio Motion Twin przechodzi do nowych projektów. Warto wiedzieć, że deweloper pracuje nad kolejnym roguelite – Windblown. Dziś otrzymaliśmy nowy zwiastun tej produkcji.

Motion Twin po raz pierwszy ogłosiło Windblown podczas The Game Awards 2023. Dzisiejszy zwiastun prezentuje nieco więcej informacji o grze. Dowiedzieliśmy się także, kiedy trafi ona do wczesnego dostępu – będzie to w 2024 roku, jednak dokładna data pozostaje nieznana.

Nowy zwiastun Windblown przedstawia zdolności bohaterów i kolorowe środowisko

Twórcy zadbali tutaj o ogólną oprawę. Gra wygląda przyjemnie i kreskówkowo. Oprawa perfekcyjnie pasuje do dynamicznej oraz niezwykle efektownej rozgrywki. W nowym zwiastunie twórcy skupili się na pokazaniu zdolności bohaterów, otoczenia czy konkretnych mechanik. Mimo wszystko trailer wciąż nie zdradza zbyt wiele o grze.

Windblown będzie roguelite akcji dla 1-3 graczy. Będziemy mogli absorbować moce wroga, by następnie przerobić swój ekwipunek i zwiększyć możliwości w walce. To klasyczny roguelite, który prawdopodobnie będzie stale rozwijany tak jak poprzednia produkcja tego studia, czyli Dead Cells.