Will Smith pojawił się w trailerze Undawn, wyczekiwanego survivalu od Tencent 

26 maja 2023,
18:35
Jacek Kowal
Will Smith w Undawn

Tencent ujawnił Undawn kilka lat temu, ale od tamtego momentu o grze było stosunkowo cicho. Ten darmowy tytuł początkowo miał zostać wydany w 2021 roku, ale po wielu opóźnieniach wciąż nie doczekał się premiery. To się jednak zmienia, ponieważ w zwiastunie pojawiła się konkretna data, a mianowicie 15 czerwca. Co ciekawe, rejestracje są już otwarte.

Will Smith poprowadzi Cię w Undawn

Aktor wcieli się rolę „legendarnego ocalałego” Treya Jonesa. Jego zadaniem jest pomóc nam przetrwać w tym postapokaliptycznym świecie, ucząc nas zasad i technik survivalu. Tych jest całkiem sporo, ponieważ produkcja ma oferować budowę bazy, otwarty świat, potyczki w pojazdach, walkę nie tylko z otoczeniem, ale także innymi graczami i na dodatek możliwość customizacji bohatera. Sam zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Undawn ma zadebiutować 15 czerwca na urządzeniach mobilnych i komputerach, ale już teraz możecie się zarejestrować na oficjalnej stronie gry. Warto wspomnieć, że produkcja jest i będzie darmowa (więc zapewne pełna mikrotransakcji), ale jeżeli zapiszecie się do niej przedpremierowo, to otrzymacie pakiet przydatnych przedmiotów.

Zainteresowani? Więc lepiej się pospieszcie, ponieważ do tej pory zarejestrowało się ponad 2,3 miliona osób, a jakość bonusowych itemów spada wraz z postępem kolejki.