Wanted: Dead z oficjalnym zwiastunem i nowymi fragmentami z rozgrywki

Za Wanted: Dead odpowiedzialne jest studio Soleil złożone z byłych pracowników Team Ninja. Premiera produkcji odbędzie się jeszcze w tym roku.

14 marca 2022

Pierwszą zapowiedź Wanted: Dead otrzymaliśmy niemalże pół roku temu. Teraz studio powraca do nas z nowym materiałem przybliżającym szczegóły rozgrywki. W grze wcielimy się w porucznik Hannę Stone, która przewodzi grupie specjalnej działającej pod nazwą Zombie Squad. Fabułę osadzono w futurystycznej wersji Hongkongu.

Gracz obserwuje akcję z perspektywy trzeciej osoby, a w arsenale naszej protagonistki znajduje się liczna broń palna oraz katana, której użycie obserwujemy na wszelkich materiałach promocyjnych.

Wanted: Dead – przybliżona data premiery oraz platformy, na jakich ukaże się gra

Studio poinformowało, iż premiera produkcji będzie miała miejsce jeszcze w 2022. Nie otrzymaliśmy co prawda dokładnego dnia i miesiąca, lecz możemy być pewni, że mowa o drugiej połowie tego roku. Co ciekawe, gra pojawi się wyłącznie na konsolach nowej generacji i PC. Wanted: Dead pod wieloma względami przypomina również tegoroczne Sifu – grę skupiającą się na walce w ciasnych przestrzeniach z małymi grupami przeciwników. Jednakże możemy być pewni, że tytuł od Soleil odnajdzie własną tożsamość w miksie strzelanin prosto z lat 80. i walki bronią białą.

Fragment rozgrywki Wanted: Dead
Źródło: Soleil, 110 Industries

Hubert Kalisz

UWaga! Gorące informacje!