Twórcy Atomic Heart prezentują nowych wrogów z nadchodzącego DLC

8 czerwca 2023,
07:00
Dorota Żak
Robot BEA-D z Atomic Heart

Po premierze Atomic Heart w lutym tego roku studio Mundfish nie zwalnia tempa i dalej snuje swoje plany. Twórcy przewidują przygotowanie drugiej części, jednak zanim to nastąpi poświęcą jeszcze trochę czasu wcześniejszej grze. W lecie Atomic Heart dostanie pierwsze DLC (z czterech zaplanowanych), co zapowiedziano w zeszłym miesiącu. Jego nazwa i dokładna data premiery pozostają nieznane, choć pojawiają się już pewne informacje na jego temat.

Nowi wrogowie w Atomic Heart

Dodatek nie doczekał się jeszcze obszernego opisu, ale najnowszy zwiastun pokazuje jeden z elementów, jaki wraz z nim trafi do gry. W Atomic Heart poznamy wkrótce robociki BEA-D, przeciwników składających się z kulek i układających się w różne kształty. Pozornie urocze, w rzeczywistości mogą trochę uprzykrzyć życie. Jak zobaczymy na materiale, potrafią także łączyć się w różne kształty, finalnie tworząc potężnego bossa do pokonania.

Przy okazji warto wspomnieć, że gra otrzymała tryb fotograficzny w aktualizacji o numerze 1.7.0.0. Obecnie taka opcja pojawia się w produkcjach coraz częściej, dzięki czemu gracze mogą pokazać swoją kreatywność,. Twórcy Atomic Heart zachęcają oczywiście do dzielenia się efektami zabawy z trybem fotograficznym w sieci.