TMNT: Shredder’s Revenge dostanie Karai jako grywalną postać w DLC Dimension Shellshock

16 sierpnia 2023,
20:30
Dorota Żak
Bohaterowie TMNT: Shredder’s Revenge

Wydane równo rok temu TMNT: Shredder’s Revenge nadal jest rozwijane przez Tribute Games, a najlepszy tego wyraz to niedawna zapowiedź nowego DLC. O jego powstawaniu twórcy informowali już wcześniej, zdradzając stopniowo, co trafi do gry wraz z dodatkiem.

Opublikowany dzisiaj zwiastun prezentuje na fragmentach gameplayu nową grywalną postać, Karai. Bohaterka po raz pierwszy pojawiła się w świecie Teenage Mutant Ninja Turtres w komiksie z 1992 roku, a jako członkini grupy Foot Clan niejednokrotnie ścierała się z tytułowymi bohaterami serii w różnych odsłonach ich przygód. Teraz gracze zyskają możliwość, aby wcielić się w nią w grze i samodzielnie przetestować jej mistrzowskie umiejętności.

TMNT: Shredder’s Revenge z nowościami w DLC

Karai nie jest jedyną nową postacią, jaką Dimension Shellshock doda do produkcji. Wcześniej zapowiedziano także pojawienie się Usagiego Yojimbo, który mimo posiadania własnego komiksu gościł wiele razy w uniwersum Wojowniczych Żółwi Ninja. On również stanie się grywalnym bohaterem w TMNT: Shredder’s Revenge. Poza tym gra otrzyma otrzyma nowe utwory muzyczne, alternatywną paletę kolorów czy easter eggi do wyłapania. Ciekawym urozmaiceniem będzie również świeży tryb survival mode.

DLC Dimension Shellshock trafi do TMNT: Shredder’s Revenge 31 sierpnia. Grę znajdziemy na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz Nintendo Switch.