fbpx

TMNT: Mutant Mayhem doczeka się własnej gry. Outright Games potwierdza premierę na 2024 rok

6 września 2023,
21:13
Dorota Żak
Wojownicze Żółwie Ninja

Miesiąc temu na dużym ekranie mogliśmy oglądać Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (w polskich kinach pod tytułem Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos) najnowszą animowaną odsłonę przygód Wojowniczych Żółtwi Ninja. Film wyróżniał się dynamicznym stylem graficznym i opowiadał o bohaterach uczących się walczyć z przestępcami w Nowym Jorku. Ich historia nadal trwa – potwierdzono prace nad grą, która będzie kontynuować wątki z animacji.

Studio Outright Games przekazało dzisiaj, że zajmie się przygotowaniem produkcji ze świata Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem. Gra nie dostała jeszcze własnego tytułu, ale została zaplanowana na 2024 rok i ma trafić na wszystkie platformy. Póki co nie ma zwiastuna, twórcy podzielili się jedynie jedną grafiką koncepcyjną i obiecali opublikować więcej informacji w przyszłości.

Jednocześnie kilka detali znajdziemy na portalu IGN, do którego kieruje nas Outright Games. Akcja gry rozgrywać się będzie kilka miesięcy po wydarzeniach z filmu, a w historii pojawią się różne postaci ze świata Wojowniczych Żółwi Ninja. Dodatkowo cała produkcja wykorzysta styl wcześniejszej animacji. Outright Games ma w swoim portfolio przede wszystkim gry family friendly związane z takimi markami jak Świnka Peppa, Psi patrol czy Jak wytresować smoka, więc na tej podstawie możemy spodziewać się raczej lżejszego klimatu w kolejnej historii o Żółwiach.