Alan Wake Remastered z 7-minutowym fragmentem gameplayu

Premiera Alan Wake Remastered coraz bliżej. Z tej okazji w sieci pojawia się coraz więcej materiałów promocyjnych na temat gry. Dzisiaj padło na kilkuminutowy zapis rozgrywki.

28 września 2021

Alan Wake Remastered ma być przede wszystkim graficznym odświeżeniem popularnej gry i przeniesieniem jej do jakości 4K. Ulepszone zostaną także przerywniki filmowe, tekstury, efekty świetlne oraz modele postaci. Fabuła i bohaterowie zostaną za to bez zmian, podobnie jak niepokojący i pełen tajemnic nastrój. Wszystkie zmiany graficzne można zobaczyć na nowym fragmencie z produkcji. Opublikowany dzisiaj materiał prezentuje pierwsze 7 minut gry, w czasie których główny bohater budzi się po wypadku samochodowym i zaczyna przemierzać nieprzyjazny teren w poszukiwaniu pomocy.

Premiera gry została zaplanowana na 5 października. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series X/S. Jeśli jesteście użytkownikami pecetów, w Alan Wake Remastered zagracie póki co tylko za pośrednictwem Epic Games Store. Na stronie gry w sklepie pojawiły się już jej wymagania sprzętowe, o których pisaliśmy w dedykowanym tekście.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!