fbpx

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zostało zaprezentowane na nowym materiale wideo

7 września 2023,
13:24
Arek Grabowski
Johnny Silverhand z Cyberpunka 2077

CD Projekt Red opublikowało na Twitterze nowy materiał wideo z dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. Przedstawiono sporo fragmentów rozgrywki przedstawiających dużo akcji oraz walkę. Twórcy podkreślają, że aktualizacja 2.0 wprowadzi ogrom zmian i nowości. Wśród nich znajdą się między innymi nowe bronie, co ukazano na opublikowanym wideo.

Materiał jest bardzo dynamiczny. Twórcy skupili się na nowych broniach oraz walce. Przedstawiono zarówno starcia dystansowe, jak i walkę na przykład kataną. Wideo wygląda świetnie – Phantom Liberty może „podkręcić” tempo rozgrywki w Cyberpunku 2077.

Phantom Liberty wprowadzi sporo nowych broni i mechanik związanych z walką do Cyberpunka 2077

Dodatek Phantom Liberty wprowadza bardzo dużo zmian i nowości. Warto wiedzieć, że także osoby, które nie kupią dodatku, otrzymają sporą aktualizację. Twórcy już jakiś czas temu ujawnili darmowe i płatne funkcje wprowadzane przez Phantom Liberty. W powyższym materiale wideo widać jedną z nowych mechanik – walkę podczas poruszania się pojazdem.

CD Projekt Red zapowiedziało dodanie dziesiątek nowych broni. Arsenał w Cyberpunku 2077 będzie więc o wiele większy. Niektóre bronie są powiązane z dość konkretnym stylem rozgrywki. Dzięki temu jeszcze bardziej opłacalne będzie ciągłe rotowanie wyposażenia lub kilkukrotne przechodzenie gry na różne sposoby.