Tibia z rewolucyjną zmianą 25 lat po premierze. Gra otrzyma oprawę dźwiękową

Tibia to tytuł legendarny, który dla wielu graczy stał się nieoderwalną częścią codzienności, a czasem nawet i tożsamości. Dziś – po 25 latach – dowiedzieliśmy się, że ta jedyna w swoim rodzaju produkcja otrzyma własną oprawę dźwiękową. Twórcy przygotowali nawet specjalne wydarzenie, podczas którego wszyscy razem usłyszymy, jak naprawdę brzmi Tibia.

20 września 2022
Na skróty
  • Twórcy Tibii ogłosili, że 27 września do gry trafi oprawa dźwiękowa.
  • 26 września o godzinie 20:00 odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego gracze wspólnie wysłuchają oficjalnego motywu muzycznego gry.
  • Tibia to legendarne MMO z 1997 roku, które przez 25 lat funkcjonowało bez jakichkolwiek dźwięków.

Twórcy Tibii – popularnego MMO z 1997 roku – ogłosili, że już 27 września gra otrzyma oprawę dźwiękową. Gracze przyzwyczajeni do wiecznej ciszy w końcu będą mogli doświadczyć pełnego potencjału gry, a ci bardziej tradycjonalistyczni otrzymają oczywiście możliwość wyłączenia zarówno muzyki, jak i dźwięków.

„Zależy nam na oddaniu graczom wyboru i możliwości dostosowania dźwiękowego doświadczenia w taki sposób, aby mogli wybrać które dźwięki chcą usłyszeć, a które wyciszyć. To pozwoli każdemu we własnym tempie eksplorować nowy i świeży aspekt gry.”

napisali twórcy w zapowiedzi aktualizacji.

Wspólne słuchanie hymnu Tibii

26 września o godzinie 20:00 odbędzie się również specjalna transmisja, podczas której pierwszy raz usłyszymy wspólnie motyw muzyczny Tibii. To historyczne wydarzenie obejrzymy i wysłuchamy na oficjalnym kanale YouTube.

UWaga! Gorące informacje!