fbpx

The Last Of Us Multiplayer to najbardziej ambitny projekt Naughty Dog według twórcy serii

17 stycznia 2023,
10:46
Arek Grabowski
Przerażona Ellie z The Last Of Us Part 2 trzymająca rewolwer

Fani z niecierpliwością czekają na The Last Of Us Multiplayer, od kiedy Naughty Dog zapowiedziało, że tryb wieloosobowy będzie dostępny tylko w dedykowanej grze. Twórca serii, Neil Druckmann, wypowiedział się na temat produkcji w wywiadzie dla serwisu ComicBook.com. Spytany o plany studia Naughty Dog odpowiedział:

Jest projekt The Last Of Us Multiplayer, nad którym pracujemy od dawna, powstawał on jeszcze przed wydaniem The Last Of Us Part 2. To najbardziej ambitna produkcja, jaką kiedykolwiek tworzyliśmy. Poszerza ona świat jeszcze dalej, kontynuuje historię, ale w przestrzeni wieloosobowej, niestety nie mogę powiedzieć więcej.

Neil Druckmann dla serwisu ComicBook.com

Warto zauważyć, że już w 2020 roku Druckmann przekazał informację, że będzie warto czekać na The Last Of Us Multiplayer. Teraz dowiedzieliśmy się dodatkowo o tle fabularnym, które pojawi się w grze. To dość ciekawy krok, ponieważ na rynku nie ma zbyt wielu produkcji multiplayer z dobrą hisotirą — tu może być inaczej.

Co wiadomo o The Last Of Us Multiplayer? Tytuł może być grą usługą, a nawet Free-to-Play

Dziennikarz Jeff Grub w czerwcu 2022 roku ogłosił, że The Last Of Us Multiplayer będzie grą live service z ciągłymi aktualizacjami i dodawaną nową zawartością. Możliwe nawet, że produkcja zostanie tytułem Free-to-Play.

Seria The Last Of Us radzi sobie obecnie świetnie. Serial otrzymał genialne oceny recenzentów i fanów, co tylko napędza hype na grę. Dodatkowo warto wspomnieć, że dla PC wydano pierwszą część The Last Of Us.

Niedawno otrzymaliśmy obrazek koncepcyjny z produkcji multiplayer. Tak naprawdę o grze wiadomo niewiele, więc to jedyny fragment materiału, gdzie rzeczywiście widać świat, postaci czy można odczuć klimat tytułu.