fbpx

Seria The Last of Us z 37 milionami sprzedaży. Obrazek koncepcyjny gry Multiplayer

Studio Naughty Dog, twórcy serii The Last of Us, udostępnili nowy obrazek koncepcyjny z powstającej gry Multiplayer. Zdjęcie zostało pokazane w artykule na temat nadchodzącego dziesięciolecia marki. Oprócz obrazka koncepcyjnego Neil Druckmann, współwłaściciel Naughty Dog, wspomniał o liczbie sprzedanych gier z serii. The Last of Us na wszystkich platformach kupiono w 37 milionach kopii.

Screen z The Last of Us Multiplatyer. Dwie postacie w zniszczonym mieście obok wraku statku wycieczkowego.
Obrazek koncepcyjny z The Last of Us Multiplayer

Na zdjęciu widać opuszczony statek wycieczkowy, palmy i budynki obrośnięte mchem oraz zardzewiałe elementy metalowe. Klimat The Last of Us Multiplayer zapowiada się bardzo podobnie do poprzednich odsłon.

Neil Druckmann o dziesięcioleciu The Last of Us. Współwłaściciel Naughty Dog nie kryje entuzjazmu

W artykule Neil Druckmann wypowiada się o nadchodzących grach, obecnych pracach i stanie zapowiedzianych projektów. Wszystko jest związane z marką The Last of Us, która obchodzi dziesięciolecie, o którym wspominałem powyżej. Wcześniej Neil Druckmann w wywiadzie z serwisem New York Times wypowiadał się na temat przyszłych planów Naughty Dog.

Czekamy z niecierpliwością na dziesięciolecie The Last of Us w czerwcu. Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy przekazać wam plany na przyszłość serii. Mamy kilka niespodzianek po drodze ale później w tym roku zaczniemy publikować kolejne informacje o grze The Last of Us Multiplayer. […]

Projekt będzie czymś świeżym, nowym doświadczeniem od naszego studia, ale wciąż zadbamy o niesamowitą fabułę, postacie oraz rozgrywkę jako Naughty Dog. W tamtym roku opublikowaliśmy najpierw obrazek koncepcyjny projektu. Tym razem również udostępniamy kolejne zdjęcie.

Neil Druckmann w artykule z okazji dziesięciolecia The Last of Us

Więcej informacji o The Last of Us Multiplayer jest nieznane. Deweloperzy zapewniają jednak, że w tym roku uzyskamy znacznie więcej materiałów z gry. Można więc spodziewać się trailerów, gameplayów lub obrazków koncepcyjnych jak ten powyższy.