The King Of Fighters XV: Omega Rugal zostanie dodany do gry w formie darmowego DLC

Mimo zaledwie miesiąca od premiery The King Of Fighters XV otrzymuje kolejną dawkę zawartości. Tym razem jest to dobrze znany fanom serii Omega Rugal wraz z nowym trybem rozgrywki i areną. Zawartość znajdzie się na dyskach graczy już 14 kwietnia.

22 marca 2022

Omega Rugal pojawił się po raz pierwszy już w King Of Fighters ’95, będąc finałowym bossem gry. Przez 20 lat trwania cyklu zdążył on wypracować sobie miano jednego z najbardziej prominentnych antagonistów serii. Tym razem dołączy do grona grywalnych bohaterów udostępnionych społeczności w ramach planów rozwoju produkcji.

Postacie, jakie dodano po premierze gry, zostały przedstawione na roadmapie opublikowanej na oficjalnym koncie studia na Twitterze.

The King Of Fighters XV – nowy tryb gry Boss Challenge

W grze pojawi się również tryb Boss Challenge. Obejmie on starcie z podrasowaną wersją Omegi Rugala sterowaną przez komputer. Gracz poprzez wygraną będzie mógł odblokować etap Strange Plateau oraz nowy strój dla postaci antagonisty.

Deweloperzy w jednym ze swoich tweetów podkreślają również wygórowany poziom trudności tego pojedynku, co może implikować, że nie wszystkim graczom uda się zdobyć nową zawartość. Prawdopodobnie tryb będzie w przyszłości rozbudowywany o nowych oponentów.

Grafika przedstawiająca panoramę postaci z gry The King Of Fighters XV
Źródło: SNK Playmore

Hubert Kalisz

UWaga! Gorące informacje!