The First Descendant – efektowny zwiastun kooperacyjnej strzelanki na UE5

Pojawił się pierwszy trailer The First Descendant, kooperacyjnego shootera RPG akcji. Nadchodzący tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5. Deweloper i wydawca gry, Nexon, nie zdradził na razie daty premiery.

9 sierpnia 2022
Na skróty
  • The First Descendant, strzelanka RPG akcji, która skupi się na kooperacji maksymalnie 4 graczy, otrzymała pierwszy trailer.
  • Tytuł od Nexona powstaje na Unreal Engine 5 i będzie dostępny za darmo.
  • Data premiery jest na razie nieznana.

Nexon udostępnił zwiastun The First Descendant. Nadchodząca strzelanka RPG akcji będzie nastawiona na kooperację, a z przeciwnikami zmierzą się wspólnie maksymalnie cztery osoby. Materiał zapowiadający grę robi wrażenie przede wszystkim ze względu na świetną grafikę – tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Deweloper i wydawca poinformował, że The First Descendant będzie po premierze dostępny za darmo.

The First Descendant – co wiemy o grze?

W produkcji gracze wcielą się w obdarzone specjalnymi mocami postaci – tytułowych Descendants – których misją jest obrona ludzkości i kontynentu Ingrid przed najeźdźcami. Do dyspozycji będą różnorodni bohaterowie z unikatowymi umiejętnościami oraz stylami walki. Strategiczne starcia z gigantycznymi bossami, na których skupi się gra, będą wymagały sprawnej współpracy graczy i skoordynowanego niszczenia poszczególnych części przeciwnika.

Na razie nie ma informacji dotyczących planowanej daty premiery The First Descendant. By nie przegapić aktualizacji, już teraz można dodać grę do listy życzeń na Steamie. Na platformie są również dostępne zapisy na beta testy, które ruszą 20 października tego roku.

UWaga! Gorące informacje!