The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me – seria interaktywnych horrorów powróci już tej jesieni

Saga mrożących krew w żyłach opowieści autorstwa Supermassive Games zaprowadzi nas do hotelu, gdzie pławiąc się w luksusach, stracić możemy coś więcej niż poczucie czasu. Premierę The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me zaplanowano na jesień, a więc idealnie, aby pozycję sprawdzić w czasie tegorocznego Halloween.

7 lipca 2022

Antologia zdaje się nie wytracać tempa od czasu jej startu jeszcze w 2019. Zapowiedź następnej produkcji niecały miesiąc po czerwcowym The Quarry stanowi z pewnością miłe zaskoczenie dla fanów marki oraz kolejną cegiełkę w budowie tego szybko rozrastającego się uniwersum. Lipcowy PS Plus zawiera za to The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, a więc gracze konsol Sony będą mieli okazję sprawdzić pierwszą z opatrzonych czaszką produkcji Supermassive Games.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me – wspólnie w sidłach szaleńca

Fabuła skupiać się będzie na grupie tworzącej filmy dokumentalne, dla której zaproszenie do wiekowo wyglądającego hotelu miało być jedynie okazją do nakręcenia kolejnego z materiałów. Sprawy szybko przybiorą tragiczny obrót, a los bohaterów będzie już tylko w rękach gracza. Podobnie jak w przypadku innych gier z serii, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me zaoferuje kooperację w trybie online.

UWaga! Gorące informacje!