fbpx

God of War Ragnarök otrzyma wyjątkowy artbook po premierze

26 lipca 2022,
23:02
Dorota Żak

Po przewidzianej na listopad premierze God of War Ragnarök fani Kratosa będą mogli po raz kolejny zanurzyć się w świecie znanym z tytułu dzięki specjalnemu artbookowi. The Art of God of War Ragnarök zaoferuje nam zarówno grafiki koncepcyjne, jak i wypowiedzi twórców gry.

Kratos i Atreus w God of War Ragnarök

Jeśli ktoś boi się, że ogranie długo wyczekiwanego God of War Ragnarök wyczerpie cały potencjał uniwersum i zdradzi wszystkie jego sekrety, nie musi się już martwić. Dla fanów serii przewidziana została książka The Art of God of War Ragnarök zapowiedziana przez jej autorkę, Amy Ratcliffe. W niej znajdziemy liczne informacje na temat pomysłów, jakie były brane pod uwagę przez deweloperów z Santa Monica Studio w czasie tworzenia gry.

https://twitter.com/amy_geek/status/1551583580916273156

The Art of God of War Ragnarök – znamy zawartość artbooka

Nadchodząca pozycja to aż 240 stron w twardej oprawie przygotowanych przez Amy Ratcliffe mającą na swoim koncie kilka książek związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen (m.in. The Art of Star Wars: Galaxy’s Edge czy Star Wars: Battle that Changed the Galaxy). Oprócz grafik koncepcyjnych w The Art of God of War Ragnarök znajdą się również wywiady z twórcami gry ze studia Santa Monica, które z pewnością zdradzą czytelnikom wiele ciekawostek z procesu powstawania kolejnej odsłony przygód Kratosa. Całość wydana zostanie przed Dark Horse Books jeszcze w tym roku.

Choć artbook oficjalnie zadebiutuje dopiero 29 listopada (według daty podanej w sklepie, bo Ratcliffe w swoim wpisie wspomina o 28), czyli niecały miesiąc po premierze gry, która nastąpi 9 listopada, już teraz można zamówić go w przedsprzedaży na Amazonie. Zakup książki to wydatek rzędu 129,99 dolarów, co w przeliczeniu na rodzimą walutę daje kwotę w wysokości około 633,31 zł.