God of War Ragnarök otrzyma wyjątkowy artbook po premierze

Po przewidzianej na listopad premierze God of War Ragnarök fani Kratosa będą mogli po raz kolejny zanurzyć się w świecie znanym z tytułu dzięki specjalnemu artbookowi. The Art of God of War Ragnarök zaoferuje nam zarówno grafiki koncepcyjne, jak i wypowiedzi twórców gry.

26 lipca 2022

Jeśli ktoś boi się, że ogranie długo wyczekiwanego God of War Ragnarök wyczerpie cały potencjał uniwersum i zdradzi wszystkie jego sekrety, nie musi się już martwić. Dla fanów serii przewidziana została książka The Art of God of War Ragnarök zapowiedziana przez jej autorkę, Amy Ratcliffe. W niej znajdziemy liczne informacje na temat pomysłów, jakie były brane pod uwagę przez deweloperów z Santa Monica Studio w czasie tworzenia gry.

The Art of God of War Ragnarök – znamy zawartość artbooka

Nadchodząca pozycja to aż 240 stron w twardej oprawie przygotowanych przez Amy Ratcliffe mającą na swoim koncie kilka książek związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen (m.in. The Art of Star Wars: Galaxy’s Edge czy Star Wars: Battle that Changed the Galaxy). Oprócz grafik koncepcyjnych w The Art of God of War Ragnarök znajdą się również wywiady z twórcami gry ze studia Santa Monica, które z pewnością zdradzą czytelnikom wiele ciekawostek z procesu powstawania kolejnej odsłony przygód Kratosa. Całość wydana zostanie przed Dark Horse Books jeszcze w tym roku.

Choć artbook oficjalnie zadebiutuje dopiero 29 listopada (według daty podanej w sklepie, bo Ratcliffe w swoim wpisie wspomina o 28), czyli niecały miesiąc po premierze gry, która nastąpi 9 listopada, już teraz można zamówić go w przedsprzedaży na Amazonie. Zakup książki to wydatek rzędu 129,99 dolarów, co w przeliczeniu na rodzimą walutę daje kwotę w wysokości około 633,31 zł.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!