Wyciekły gry z lipcowego PS Plus. Abonenci powinni być zadowoleni

Już od przyszłego wtorku, czyli 5 lipca posiadacze każdego pakietu PS Plus będą mogli dodać trzy gry do swojej kolekcji. Wśród nich znajdziemy nową część klasyka, horrorek, a także strzelankę. Dla każdego coś dobrego?

27 czerwca 2022

PS Plus to płatna usługa na konsole PlayStation 4 i 5, jest to nowa odsłona PS Plus, o której pisała już Kaja. Obecnie dzieli się ono na trzy wersje: podstawowy Essential, ulepszony Extra i wyśrubowany Premium. Każda z nich pozwala nam dodawać nowe gry do naszego konta, a po instalacji możemy w nie grać, dopóki posiadamy abonament. Oczywiście lepsze pakiety posiadają więcej dodatków takich jak Katalog Gier w przypadku Extra albo dostęp do próbnych wersji w przypadku Premium.

Co będzie zawierać lipcowe PS Plus?

Podobnie jak w poprzednich miesiącach źródłem plotki jest francuski leaker Billbil-kun. Już od 5 lipca dostępne będą trzy ciekawe tytuły. Wśród nich mamy część klasycznej serii, horror, a także strzelankę, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Kontynuacja hitu znanego z PlayStation 1. Ponownie wcielimy się w przyjaznego jamraja, który musi pokrzyżować plany niecnym przeciwnikom. Tytuł będzie dostępny zarówno na PlayStation 4, jak i na PS5.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Jest to raczej bardziej interaktywny film niż typowa gra fabularna. Podczas zwiedzania wraku z czasów II Wojny Światowej będziemy podejmować decyzję, które wpłyną na rozwój wydarzeń. Tytuł ma cechy horroru. Jest on opracowany na PlayStation 4, ale na PS5 ma działać dzięki wstecznej kompatybilności.

Arcadegeddon 

Kolorowa strzelanka TTP nastawiona głównie na multiplayer. Będziemy toczyć zacięty bój, by obronić jeden z ostatnich salonów z automatami (ciekawe, czy młodsze pokolenie w ogóle wie, o czym mowa). Gra będzie dostępna zarówno na PlayStation 4 jak i 5.

Oczywiście jest to tylko plotka i o jej prawdziwości przekonamy się dopiero 5 lipca.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!