The Boys – sezon 3. z nowym zwiastunem

Po niespełna dwóch latach przerwy twórcy The Boys wracają do nas z pełnokrwistą zapowiedzią nowego sezonu. Co ciekawe, przez cały czas trwania zwiastuna z ust bohaterów nie pada ani jedno słowo.

16 marca 2022

Zaraz obok świetnego Invincible, serial o ekipie Billy’ego Butchera stanowi krytycznie docenione podejście do dekonstrukcji mitu superherosów serwowane nam regularnie przez platformę Prime Video. Nowy zwiastun serialu potwierdza wypowiedzi showrunnera serii – Erica Kripke – który podkreślał, że sezon trzeci będzie najbardziej szokującym ze wszystkich dotychczas. Trup ściele się gęsto, a Billy grany przez Karla Urbana z nieznanych obecnie powodów zdobył supermoce.

The Boys sezon 3. – data premiery i Jensen Ackles jako Soldier Boy

Kluczową rolę w fabule trzeciego sezonu produkcji ma odgrywać postać Soldier Boya, w którego wcieli się Jensen Ackles kojarzony dotychczas głównie ze swojej roli w Supernatural. Bohater jest oczywiście parodią Kapitana Ameryki i jednocześnie jednym z pierwszych herosów, jakich stworzyła korporacja Vought. Premiera pierwszych odcinków nowego sezonu The Boys odbędzie się już 3 czerwca.

Jensen Ackles w stroju Soldier Boya
Źródło: Amazon Entertainment, Amazon.com, Inc
UWaga! Gorące informacje!