fbpx

Homelander pojawił się w nowym zwiastunie Mortal Kombat 1. Jak poradzi sobie ten antybohater?

6 maja 2024,
17:00
Jacek Kowal

Nabuzowany mlekiem Homelander rozgromi Mortal Kombat 1 ? Tak można wnioskować po najnowszym zwiastunie prezentującym nową postać.

homelander pije mleko w Mortal Kombat 1

Homelandera możecie kojarzyć z serialu The Boys od Amazona. O jego pojawieniu się w Mortal Kombat 1 wiemy już od połowy zeszłego roku, ale teraz mogliśmy zobaczyć go w akcji w nowym zwiastunie ciągle uzupełnianego karnetu bojowego. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie trafi on do puli wojowników, ale widać, że warto poczekać.

Czy Homelander podbije Mortal Kombat 1?

Skupmy się na przedstawieniu Homelandera w samym zwiastunie. Na samym początku widzimy, że pije on mleko, co znawcy serialu The Boys pewnie od razu wyłapali (i pewnie domyślają się skąd pochodzi). Do tego możemy zobaczyć jego popisowy ruch, czyli pojedynek na spojrzenia. Z tym że antyheros oszukuje i używa laserowego wzroku, ale cóż, wiemy, że nie lubi przegrywać.

Drugim rewelacyjnie wykonanym atakiem jest wyrzucenie przeciwnika w powietrze, gdzie ten zostaje zmielony przez silnik akurat przelatującego samolotu. Jest krwawo, brutalnie i mega nierealistycznie, ale to też jest integralną częścią The Boys. Właśnie z uwagi na te elementy trailer wymaga zalogowania się na konto YouTube.

Homelander będzie piątą z sześciu zaplanowanych postaci, które trafią do Mortal Kombat 1 w ramach przepustki. W zeszłym roku pojawili się Omni-Man i Quan Chi, w marcu tego roku otrzymaliśmy Peacemakera, a w kwietniu do ekipy dołączył Ermac. Nasza podróba supermana ma być dostępna od wiosny, a całość zamknie pojawienie się Takedy Takahashiego, które twórcy zaplanowali na lato.