fbpx

Terra Nil oficjalnie zapowiedziane! Gra z ekologią na pierwszym planie

8 czerwca 2021,
20:56
Maciej Krause

Twórcy tytułu Broforce, studio Free Lives, zapowiadają wraz z Devolver Digital powstanie gry Terra Nil, której głównym założeniem jest ochrona i odbudowa środowiska.

Rozgrywka w Terra Nil
Na skróty
  • W Terra Nil sprzątamy i odbudowujemy świat oraz tworzymy nowe systemy wodne.
  • Data premiery jeszcze nie jest znana, lecz już 16 czerwca możemy zagrać w demonstracyjną wersję gry.
  • Tytuł dostępny będzie jedynie na PC.

Twórcy znani z produkcji Broforce tworzą kolejną, świetnie zapowiadającą się grę – Terra Nil. Będzie to strategia, gdzie naszym głównym zadaniem będzie ochrona i odbudowa środowiska. Na tę chwilę nie znamy oficjalnej daty premiery, lecz już 16 czerwca możemy pobrać demonstracyjną wersje gry na Steam.

Terra Nil – gra strategiczna, gdzie naszym zadaniem jest odbudowa ekosystemu

Rozgrywka w Terra Nil polega na odbudowywaniu zniszczonego przez człowieka ekosystemu. Naszym zadaniem jest zamienić jałowe pustkowia w ekologiczny raj. W Terra Nil sprzątamy świat oraz tworzymy systemy wodne, aby pozostawić nieskazitelnie czyste środowisko. Gra posiada wiele rozbudowanych lokalizacji, w których ratujemy faunę i florę. Każdy region ma swój własny wygląd i charakter. A wisienką na torcie jest wspaniała, relaksująca oprawa muzyczna i wizualna.  Za produkcję tego tytułu odpowiada studio Free Lives, natomiast za wydanie Devolver Digital.