fbpx

Tekken 8 otrzymuje nowy trailer z fragmentami rozgrywki pokazujący Kinga w akcji

20 marca 2023,
13:50
Arek Grabowski
King po zwycięstwie na arenie w grze Tekken 8

Twórcy Tekkena 8 przedstawiają kolejne nowe i powracające postacie, które pojawią się w grze. Wśród nich warto wyróżnić bohaterów nastawionych na wyprowadzanie wielu ataków jak Jinn Kazama, Nina Williams, Paul Phoenix czy Kazuya Mishima. Obecnie Bandai Namco wypuściło nowy trailer z fragmentami gameplayu, gdzie przedstawiono postać Kinga. Jest to powracający bohater, który wystąpił we wszystkich odsłonach serii Tekken.

Co przedstawia nowy trailer Tekken 8?

Na wideo można zobaczyć przede wszystkim głównego grapplera z serii Tekken, czyli właśnie Kinga. Twórcy dodatkowo pokazali zupełnie nową arenę w kształcie ośmiokąta, gdzie nie ma żadnych mechanik poza ścianami.

Rozgrywka Kingiem charakteryzuje się rzutami łańcuchowymi i efektownymi ruchami. Postać otrzymała kilka nowych ciosów względem poprzednich części. Niektóre ruchy zostały zmienione tak, by lepiej pasować do nowej mechaniki gry.

Wygląd Kinga nawiązuje do jednego ze strojów tej postaci w Tekkenie 7. Nowa praca kamery oraz zmienione ruchy sprawiają, że bohater stał się znacznie bardziej dynamiczny. Na wideo można zobaczyć jeden ze specjalnych ruchów Kinga, czyli King’s Rage i animacje zwycięstwa po walce.

Niedawno otrzymaliśmy podobne trailery dotyczące Marshalla Lawa oraz Paula Phoenixa. Obecnie oficjalne informacje o tym, kiedy Tekken 8 się pojawi, pozostają niedostępne. Wiemy jedynie, że gra będzie dostępna na konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.