Marshall Law na nowym zwiastunie Tekkena 8. Oto walka w stylu Bruce’a Lee

14 marca 2023,
22:13
Kaja Piaścik
Flexujący Marshall Law w Tekkenie 8

Kolejna postać z rostera nadchodzącej, ósmej już odsłony legendarnej serii od Bandai Namco otrzymała dziś swój trailer. Na najnowszym gameplayowym zwiastunie Tekkena 8 zobaczyliśmy bohatera, który od dawna przenosi ducha Bruce’a Lee w świat bijatyk. To oczywiście Marshall Law – teraz z odświeżonym designem i umiejętnościami w walce. Przede wszystkim po wojowniku możemy się jednak spodziewać fenomenalnego oddania charakterystycznego stylu aktora, który stał się legendą kina.

Tekken 8 – Marshall Law zachwyca fanów

Wygląda na to, że fani Tekkena ciepło przyjęli prezentację Marshalla. Bohater, którego dużym atutem będzie mocno stylizowane zachowanie, bardzo zyskał na postępie technologicznym. Użytkownicy docenili ekspresywne wyrazy twarzy, jakimi dysponuje teraz bohater. Pochwały otrzymały także ruchy, animacje i model postaci.

Twórcy Tekkena 8 mocno stawiają również na zmiany w walce. Podobnie jak przedstawiona już Nina Williams, Marshall otrzymał broń, z jakiej będzie korzystał w trakcie rozgrywki. Walka z pomocą nunchaku zapowiada się fenomenalnie, a wraz z pozostałymi umiejętnościami tworzy zestaw, który już zdążył zdobyć serca graczy.

Bandai Namco podzieliło się już zwiastunami dla Kazuyi, Jina, Paula Phoenixa oraz wspomnianej już Niny. Sądząc po tempie, w jakim pojawiają się materiały, już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych trailerów.