fbpx

Take-Two Interactive nie ucierpiało z powodu wycieku trailera GTA 6

9 lutego 2024,
13:00
Arek Grabowski
Miasto o zachodzie słońca w GTA 6

Wcześniej informowaliśmy, że Take-Two Interactive obecnie przeprowadza redukcję kosztów. Pojawiły się kolejne informacje bezpośrednio od prezesa firmy. Strauss Zelnick w rozmowie z IGN opowiedział o wycieku trailera GTA 6 przed jego oficjalną premierą. Według prezesa Take-Two cała sytuacja rozczarowała wiele osób z Take-Two i Rockstara. Mimo wszystko ostatecznie wyciek w żadnym stopniu nie zaszkodził firmie.

Trailer GTA 6 ostatecznie „zepsuł internet”, co podkreśla prezes Take-Two

Strauss Zelnick oczywiście jest zawiedziony wyciekiem, który się pojawił. Ostatecznie jednak zwiastun „zepsuł internet”, przez co twórcy „nie mogli być szczęśliwsi ani bardziej podekscytowani”. Każdy wyciek dotyczący gry jest dużym rozczarowaniem dla zespołu twórców. Tutaj jednak rzeczywistych szkód nie udało się wyrządzić.

To niesamowite, gdy zapowiedź zwiastuna jest ogromną wiadomością, a potem byliśmy bardzo zadowoleni, gdy zwiastun zepsuł internet… więc nie mogliśmy być szczęśliwsi ani bardziej podekscytowani.

Jeśli chodzi o wyciek, to zawsze jest to rozczarowujące dla zespołu, ale ostatecznie nie sądzę, żeby nam to zaszkodziło.

Strauss Zelnic, prezes Take-Two Interactive

GTA 6 pojawi się w 2025 roku i najpewniej do tego czasu otrzymamy więcej materiałów z gry. Miejmy nadzieję, że kolejny trailer nie będzie również obarczony wyciekiem niedługo przed oficjalną premierą.