Tajemnica snu V w Cyberpunku 2077 rozwiązana

Od premiery produkcja polskiego CD Projekt Red dzieliła graczy i wywoływała wiele kontrowersji oraz pytań. Nareszcie znamy odpowiedź na najważniejsze z nich. Jak śpi V?

11 stycznia 2021
Na skróty
  • Gracze Cyberpunka 2077 poznali nareszcie odpowiedź na pytanie odnośnie do pozycji, w jakiej śpi V w słynnej scenie po napadzie na Arasakę.
  • Dzięki modowi, który umożliwia grę w TPP, odkryto, że V śpi… całkowicie normalnie.

No może tutaj mówimy bardziej o memie niż o pełnoprawnym pytaniu, ale nie pozostawia wątpliwości, że kwestia ta pobudziła społeczność do dyskusji. Chodzi mianowicie o pozycję, w jakiej musiała znajdować się postać gracza, kładąc się na łóżku po nieudanym napadzie na Arasakę. Choć mi osobiście wydawało się, że wszystko jest w porządku, a model zachowuje się, jak należy, to gracze zasugerowali mnóstwo innych rozwiązań, widocznych poniżej:

Mem z propozycjami graczy odnośnie pozycji w jakiej śpi V w Cyberpunk 2077

Mod do Cyberpunk 2077 rozwiązał zagadkę

Na szczęście nareszcie możemy poznać odpowiedź na to „najważniejsze” pytanie. Wszystko za sprawą moda, który umożliwia grę w widoku trzecioosobowym. Zatem jeśli już nie możecie się doczekać rozwiązania, to prezentujemy je poniżej:

Jak widać, gracze, choć pomysłowi, minęli się dość mocno z rzeczywistością, którą można nazwać… rozczarowującą? W końcu okazuje się, że V śpi jak najnormalniejszy na świecie człowiek, co niektórzy mogą uznać za nudne. Mnie osobiście to jednak nie dziwi, wszystkie interpretacje pozycji sennej protagonisty nie uwzględniały bowiem jednego ważnego szczegółu – poduszki, która znajduje się na środku łóżka, a nie, jak na rysunkach, po boku.

Jak zagrać w najnowszą grę CD Projekt Red w TPP?

Obecnie modyfikację można pobrać ze strony Nexus Mods. Należy przy tym pamiętać, że stworzone przez Jelle Bakker rozszerzenie jest wciąż rozwijane, więc podobnie jak sama gra, raz na jakiś czas będzie wymagać aktualizacji. Najnowsza wersja 6.1 zdaje się jednak usuwać większość najbardziej uciążliwych problemów. Dajcie znać, czy modyfikacja pozwoliła wam odkryć jakieś nowe smaczki ukryte w Cyberpunku 2077.

Paweł Trawiński

Gracz prawie od urodzenia, szukający angażujących historii. Pasjonat wiedzy wszelakiej, bo każda informacja ma swoją wartość. Mistrz smalltalk’u na dowolny temat, chętny do wysłuchania każdej opinii. Poza tym, typowy everyman, którego mijasz codziennie na ulicy.
UWaga! Gorące informacje!