fbpx

Świetny mikrofon na super przecenie! PREYON Eagle Scream już za 249 zł

Zdjęcie przedstawiające mikrofon PREYON Eagle Scream USB

W chwili obecnej sklep Morele.net, który jest właścicielem marki PREYON prowadzi promocję na wszystkie produkty swojej marki. Jedną z najciekawszych propozycji jest mikrofon PREYON Eagle Scream USB dający wszystko, czego potrzebuje amatorski twórca internetowy.

Zakup PREYON Eagle Scream USB w najlepszej cenie

Mikrofon ten odznacza się charakterystyką kardioidalną, posiada wysoką jakość dźwięku oraz dużą czułość pozwalającą na zbieranie bardzo cichych odgłosów (dla przykładu szeptu) z odległości ponad metra przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu szumów własnych.

Należy wspomnieć, że w zestaw z tym mikrofonem wchodzą dwa statywy – jeden typu trójnóg oraz ramię biurkowe, dwa rodzaje popfiltrów – gąbkowy nakładany na mikrofon oraz elastyczny na ramieniu z siatki a także koszyk antywibracyjny wraz z wymiennymi gumkami w kolorze fioletowym, który jest barwą przewodnią marki PREYON.

W aluminiowej obudowie oprócz podświetlenia RGB czaszy mikrofonu zamontowano dotykowy przycisk wyciszający, pokrętło do regulacji głośności mikrofonu, przewód jack 3.5 mm służący o odsłuchu oraz kolejne pokrętło analogowe służące do regulacji głośności ów odsłuchu. Jednostkę podłączamy przez złącze USB-C.

Promocja trwa do 13 sierpnia do godziny 23:59.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!