Świetna promocja – Klawiatura KRUX Atax Pro RGB na przełącznikach Gateron Red aż 50 zł taniej

Prezentacja klawiatury Krux Atax Pro

W sklepie Media Expert znajdziemy w tym tygodniu bardzo dużo ciekawych promocji – jedną z nich jest jedna z najlepiej sprzedających się klawiatur w ostatnim czasie Krux Atax Pro RGB na czerwonych przełącznikach Gateron skonstruowana typowo dla graczy. W tej cenie jest to jedna z najtańszych i najlepszych klawiatur jaką możecie zakupić!

Kup klawiaturę KRUX Atax Pro RGB Gateron RED w najlepszej cenie

Model ten nie posiada bloku numerycznego w celu zapewnienia większej ilości miejsca na mysz. Nakładki są wykonane z PBT w technologii double-injection, co zapewnia ich dużą odporność na ścieranie nawet po latach użytkowania. Model ten posiada pełne NKRO umożliwiając nam na rejestracja praktycznie wszystkich klawiszy wciśniętych jednocześnie pozwalając nam budować skomplikowane makra.

Promocja trwa do 14-09-23 do godziny 23:59.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!