fbpx

Star Wars Jedi: Survivor ma zawierać wierzchowce i szybką podróż

Premiera Star Wars Jedi: Survivor niedawno znowu została przeniesiona, tym razem na końcówkę kwietnia. Jednak mamy też pozytywne informacje. W grudniu dowiedzieliśmy się, że Cal Kestis będzie mieć nowe umiejętności, ale to nie koniec zmian w porównaniu do pierwszej części. Jednak nie tylko zdolności naszego Jedi się zmienią, ponieważ twórcy wprowadzili też poprawki do przemieszczania się.

Reżyser Stig Asmussen rozmawiał z Play Magazine i potwierdził, że Star Wars Jedi: Survivor będzie wzbogacony o stworzenia, na których będziemy mogli pokonywać dłuższe dystanse, a dla bardziej niecierpliwych do gry trafi również system szybkiej podróży.

Ulepszone przemieszczanie się w Star Wars Jedi: Survivor

W wywiadzie Stig wyraźnie podkreślił, że Star Wars Jedi: Survivor ma oferować nie tylko opcję szybiej podróży, ale także stworzenia, dzięki którym będziemy mogli szybko się przemieścić z punktu A do B i z powrotem, a przy okazji zwiedzimy wszystko, co jest pomiędzy nimi. Jest to znaczna poprawa w stosunku do Star Wars Jedi: Fallen Order, w którym powrót do wcześniej pominiętych obszarów (by odblokować je nowymi zdolnościami) bywał frustrujący.

Główny bohater Star Wars Jedi: Survivor stojący na wzgórzu przy zachodzącym słońcu
Źródło: Respawn

Wspomniane rozwiązania mają być bezpośrednią odpowiedzią dla społeczności, która domagała się więcej rozległych miejsc do eksploracji podczas kolejnej przygody Cala Kestisa i jego wiernego towarzysza BD-1. Dużo miejsc do zwiedzania, ulepszony system walki i oczywiście dalsza walka z Imperium mają sprawić, że Star Wars Jedi: Survivor będzie kojenym niezapomnianym tytułem, czego szczerzę twórcom życzę.