fbpx

Star Wars Jedi: Ocalały – prezentacja na nadchodzącym The Game Awards

W sieci krąży plotka, iż Electronic Arts zamierza pokazać trailer Star Wars Jedi: Survivor na tegorocznym The Game Awards. Teoria staje się coraz bardziej prawdopodobna, świadczy o tym aktualizacja grafik promocyjnych.

Na skróty
  • Electronic Arts zaktualizowało grafiki promocyjne Star Wars Jedi: Survivor.
  • Internauci uważają, że developer planuje pokazać pierwszy trailer na The Game Awards.

Od zapowiedzi Star Wars Jedi: Survivor minęło już kilka miesięcy, a my w dalszym ciągu zostajemy bez konkretnych informacji. W najbliższych dniach sytuacja ta, może się diametralnie zmienić. Wygląda na to, że Electronic Arts szykuje się do prezentacji materiałów z gry na tegorocznym The Game Awards. Świadczyć może o tym fakt, że developer zaktualizował grafiki promocyjne na swoich portalach społecznościowych.

Electronic Arts przygotowuje się do prezentacji trailera Star Wars Jedi: Survivor?

Materiały promocyjne możemy znaleźć na oficjalnych profilach EA na Facebooku, czy też Twitterze. Zaktualizowane grafiki nie zdradzają nam za wiele o grze, ale jest to dobry znak, który może oznaczać coś większego na tegorocznym Game Awards. Developer nie zdecydował się jeszcze na publikacje dodatkowych informacji na temat gry, dlatego zostaje nam cierpliwie czekać. A jest na co, pierwsza odsłona Star Wars Jedi: The Fallen Order zbudowała dookoła siebie spore grono fanów, i nie ma co się dziwić, produkcja zachwyca na każdym kroku, a miejmy nadzieję że druga część okaże się jeszcze lepsza. Serdecznie zapraszam was do uczestnictwa w transmisji The Game Awards, która odbędzie się w nocy z 8 na 9 grudnia, a całość możemy obejrzeć na platformach Twitch oraz YouTube.

Na sam koniec przypominamy – Star Wars Jedi: Survivor tworzony jest z myślą o PC oraz konsolach nowej generacji, czyli Xbox Series X/S oraz Playstation 5. Akcja gry będzie miała miejsce pięć lat po wydarzeniach pierwszej części.