Star Wars Jedi: Fallen Order 2 zaliczy opóźnienie

Smutna wiadomość dla fanów Star Wars Jedi: Fallen Order. Wedlug przecieków gra trafi na nasze konsole dopiero w przyszłym roku i to nie na wszystkie modele.

29 kwietnia 2022

Odkąd tylko usłyszeliśmy o kontyunacji przygód Cala Kestisa wiele nieoficjalnych źródeł twierdziło, że zagramy w nie jeszcze w tym roku. Niestety plotki te zapewne się nie potwierdzą.

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 i wycieki od Jeffa Grubba

Znany i szanowany dziennikarz branży gier Jeff Grubb twierdzi, że nie ma szans na premierę Upadłego Zakonu w czwartym kwartale bieżącego roku. Nie podaje się żadnych przyczyn, ale zapewne Respawn Entertainment chce porządnie dopracować swoją produkcję. Niestety w dalszym ciągu informacji mamy tyle co nic. Prawdopodobne jest, że podczas majowego wydarzenia Star Wars Celebration dostaniemy prezentację gry a także poznamy więcej szczegółów.

Postacie z Star Wars Jedi: Fallen Order walczące ze sobą
Źródło: Electronic Arts

Mnie najbardziej zasmuciła inna informacja. Podczas swoje podcastu Jeff powiedział, że Respawn Entertainment nie planuje wydać Star Wars Jedi: Fallen Order 2 na konsole starszej generacji. Gra ma trafić tylko na PC, PS5 i Xbox Series.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!