fbpx

Warhammer: Vermintide 2 obchodzi 5. urodziny. Fatshark udostępniło graczom poziom eventowy

Pora świętować rocznicę Warhammer: Vermintide 2 wraz z Fatshark i eventem A Quiet Drink. Po ciężkich bitwach i wyzwaniach czas udać się do tawerny Helmgarta na drinka w gronie zaufanych towarzyszy. To będzie huczna impreza trwająca kilka dni!

Tawerna z eventu A Quiet Drink

Z okazji piątej rocznicy wydania Warhammer: Vermintide 2, kontynuując dawną tradycję, Fatshark udostępnia poziom A Quiet Drink od 8 do 20 marca 2023 roku. Tytuł w ramach świętowania ogramy za darmo na Steamie do 13 marca.

Celebrujmy rocznicę z dodatkiem do Warhammer: Vermintide 2

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku Fatshark tradycyjnie dodaje do świata Warhammer: Vermintide 2 wyzwanie dla graczy. A Quiet Drink to specjalna misja eventowa, w której uczestnicy biją się z hordą szczuropodobnych potworów i wojowników Chaosu, gdy próbują znaleźć jakieś spokojne miejsce, aby napić się drinka.

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że nikt nie spodziewał się, że Vermintide 2 będzie miało tak trwały wpływ i nadal będzie tak popularne pół dekady później. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, co osiągnęliśmy dzięki grze i nadal jesteśmy bardzo podekscytowani jej przyszłością. Oczywiście nie byłoby nas tutaj bez całego wsparcia ze strony naszych graczy, więc oczekujcie jeszcze więcej od Vermintide 2 w 2023 roku.

Dyrektor generalny Fatshark, Martin Wahlund

Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją Warhammer: The End Times – Vermintide z 2015 roku. W drugiej części akcja rozgrywa się w mieście Helmgart, niedaleko granicy z Bretonnią. Gracz musi tam stanąć do walki z siłami Chaosu i istotami podobnymi do szczurów, które występowały również w pierwszej odsłonie serii.

Walka podczas rozgrywki jest prowadzona raczej za pomocą włóczni i różnego rodzaju mieczy czy kusz. W wyprawie może uczestniczyć czterech graczy. Dostępne postaci to mag, krasnolud, rycerz, skrytobójczyni i łowca głów. Bohaterów można rozwijać pod własne upodobania dopasowane do stylu gry użytkownika. Po ukończeniu misji gracze otrzymują nagrody w postaci materiałów do craftingu i broni.