Squad otrzymał największą aktualizację w historii gry. Update „Amphibious Assault” jest już dostępny

Deweloperzy z Offworld Industries z pewnością nie próżnowali, a najnowszy owoc ich prac gracze oglądać mogą za sprawą aktualizacji „Amphibious Assault” do taktycznej strzelanki Squad. Update opatrzony dumnie numerem 3.0 trafił na serwery gry w połowie tego tygodnia.

26 czerwca 2022

Pula dostępnych w grze frakcji poszerzyła się o amerykańskich marines. Cały wykaz sprzętu, jakiego używają wspomniane siły wraz z resztą pomniejszych zmian, znaleźć możecie we wpisie udostępnionym przez samych twórców na platformie Steam. Zmian jest naprawdę wiele i dotknęły one nawet tak zgoła niezauważalnych kwestii, jak szczegóły modyfikacji do broni w tym celowników. Aktualizację promuje poniższy materiał, którego jakość realizacji bez dwóch zdań nie odstępuje od poziomu największych gigantów branży.

Squad – chyba to się łódka na wodzie! Szczególnie podczas desantu

Jednakże crème de la crème „Amphibious Assault” stanowi najświeższa mechanika desantów, tak nierozerwalnie związana z jednostką, jaką zdecydowano się wprowadzić. Na jej potrzeby dokonano liftingu wszystkich wcześniej istniejących map, jak również dodano Pacific Proving Grounds – teren służący praktycznej nauce wykorzystywania desantów. Offworld Industries ze swoim wsparciem dla Squad stanowi prawdziwy przykład tego, jak powinny być prowadzone tego typu działania w branży.

Grafika promocyjna z gry Squad
Źródło: Offworld Industries
UWaga! Gorące informacje!