fbpx

Spider-Man 2 na ukończeniu. Yuri Lowenthal mówi, że praca aktorska została zakończona

20 kwietnia 2023,
18:00
Arek Grabowski
Spider-Man robiący selfie na szczycie dużego budynku w grze Marvel's Spider-Man

Wygląda na to, że Marvel’s Spider-Man 2 jest już na ukończeniu. Jeden z najważniejszych aktorów głosowych gry, Yuri Lowenthal, potwierdził, że jego praca przy tym tytule została już ukończona. Odpowiedział on również na kilka dodatkowych pytań fanów w sesji Ask Me Anything na Reddicie.

Aktor grający Petera Parkera w grze potwierdził także, że prace nad motion capture również zostały już ukończone. Niedawno pojawiły się pewne pogłoski o premierze Marvel’s Spider-Man 2. Gra ma rzekomo ujrzeć światło dzienne we wrześniu — przynajmniej tak twierdzi znany dziennikarz Jason Schreier.

Aktor grający Petera Parkera w Marvel’s Spider-Man 2 o pracy nad grą

Aktor powiedział, że naprawdę docenia pracę Williama Salyersa nad produkcją gry. Wcielił się on w rolę Doktora Otto Octaviusa w pierwszej grze. Lowenthal powiedział, że „[William] był tak dobry, że uczynił mój występ lepszym”.

Yuri jest również naprawdę podekscytowany premierą. Marvel’s Spider-Man 2 pozwoli wcielić się zarówno w Petera Parkera, jak i Milesa Moralesa. Dostaniemy najprawdopodobniej jeszcze więcej tego co w pierwszej odsłonie gry, ale dodając tu także znacznie lepsze wykonanie.