fbpx

Sony już niedługo ujawni nowe gry na PS5 od zewnętrznych wydawców? Mamy doniesienia informatora

The Snitch, znany informator branżowy, napisał na jednym z serwerów Discorda, że otrzymał pewną wiadomość z zaufanego źródła, która mówi o nadchodzącej zawartości „third party” od PlayStation. Ma ona pojawić się „niedługo”, ale dodatkowe informacje nie są znane. Całość przecieku od The Snitch to tylko pojedyncza wiadomość, lecz gracze spekulują na temat nowości, jakie może zapowiedzieć Sony.

Przewidywania i spekulacje na temat nowej zawartości od Sony. Co miał na myśli The Snitch?

The Snitch to bardzo popularny i wiarygodny informator branżowy, który ogłosił około miesiąc temu, że odchodzi „na emeryturę”. Mimo wszystko wrócił z zaskakującą nowością pochodzącą od „zaufanego źródła”, co sam w ten sposób określił.

Screen z wiadomością The Snitch na serwerze Discord

Niedawno pojawiło się sporo informacji o niezapowiedzianej grze Sony, wśród których znalazło się RPG Sci-Fi tworzone przez People Can Fly. Serwis Insider Gaming przewiduje jednak, że „wyciek” The Snitch mówi o remasterze Metal Gear Solid, który został poniekąd potwierdzony.

Przeciek może mówić również o nadchodzącym State of Play, czyli wydarzeniu co jakiś czas organizowanym przez Sony, gdzie pokazywane są nowości w sprzęcie i grach. Więcej informacji zapewne poznamy z czasem, jednak dobrze wiedzieć, że The Snitch wrócił!