Sony i PS Plus – ujawniona lista gier na konsole PlayStation

GamePass od Microsoftu wyznaczył nowe standardy taniego, ale dobrego grania. Sony, starając się nadrobić zaległości serwuje graczom coraz bogatszą ofertę PlayStation Plus i systematycznie rozszerza regiony, w których usługa jest dostępna. W tym wyścigu nie ma przegranych, a zwycięzcami jesteśmy my, gracze.

16 maja 2022
Na skróty
  • Sony ujawniło listę nowych, znaczących tytułów dostępnych w usłudze PS Plus.
  • Wybrane tytuły z PlayStation 3 dostępne w abonamencie Premium ogramy za pomocą gamingowej chmury – wskazane jest szybkie i stabilne łącze internetowe.
  • Usługa PlayStation Plus Premium w końcu trafi oficjalnie do Polski – będzie miało to miejsce 22 czerwca tego roku.

PS Plus – jeszcze więcej gier

Do tytułowej usługi dołączają kolejne znaczące pozycje. Są wśród nich takie hity, jak:

  • Assassin’s Creed Valhalla;
  • Demon’s Souls;
  • Ghost of Tsushima Director’s Cut;
  • NBA 2K22 i wiele innych.

Ulepszone klasyki

Ponadto warto wspomnieć, że członkowie PlayStation Plus Premium/Deluxe będą mieli do wyboru kilka popularnych klasycznych gier, spośród których znajdziemy tytuły z większą liczbę klatek na sekundę i wyższą rozdzielczością w porównaniu z wydaniami premierowymi. W przypadku wybranych gier na PlayStation i PSP posiadacze wyżej wspomnianych abonamentów będą mogli również cieszyć się nowym interfejsem w menu, które pozwoli zapisać grę w dowolnym momencie.

Streaming gier z PS3

Subskrybenci usługi PS Plus Premium otrzymają możliwość odpalenia wybranych gier z PlayStation 3, jednak granie w te tytuły odbywać się będzie za sprawą gamingowej chmury, dlatego wskazane jest posiadanie nie tylko szybkiego, ale też stabilnego łącza internetowego

Prędkość łącza dla grania w chmurze - highspeedinternet.com
Źródło: HighSpeedInternet
Autor: Peter Christiansen

PS Plus Premium w Polsce

Trzeba też dodać, że usługa streamingu gier od Sony jest obecnie niedostępna w Polsce, ale niedługo zmieni się ten stan rzeczy. PlayStation Plus Premium zostanie uruchomione w naszym kraju 22 czerwca. Nowy abonament dla posiadaczy konsoli od „Niebieskich” nabierze większego sensu dla naszych rodaków.

Całkiem bogatą i pełną ofertę do ogrania za sprawą najnowszego PS Plus znajdziemy na oficjalnym blogu PlayStation.

UWaga! Gorące informacje!