Sons of the Forest otrzymało stronę na Steamie. Premiera gry już jesienią

5 maja 2022,
14:56
Kaja Piaścik

Premiera kolejnej produkcji twórców The Forest coraz bliżej! Na Steamie pojawiła się właśnie strona Sons of the Forest, na której znajdziemy aktualne informacje dotyczące nadchodzącego tytułu.

Helikopter i broń z czaszką z perspektywy pierwszej osoby w Sons of the Forest
Na skróty
  • Pojawiła się oficjalna strona Sons of the Forest na Steamie.
  • Premiera nowej gry studia Endnight Games zaplanowana jest na październik 2022 roku.

Na kolejną produkcję od twórców popularnej gry survivalowej The Forest czekamy już od dłuższego czasu – pierwszy trailer Sons of the Forest pojawił się na kanale Endnight Games na YouTube ponad dwa lata temu. Z kolei w marcu tego roku dowiedzieliśmy się o przesunięciu daty wydania gry z maja na październik. Teraz, w ramach kolejnego etapu przygotowań do premiery, deweloperzy powiadomili na Twitterze o pojawieniu się strony Sons of the Forest na Steamie, gdzie znajdziemy wszystkie przydatne informacje.

Sons of the Forest – nowa gra studia Endnight

Na Steamie możemy wreszcie dodać Sons of the Forest do listy życzeń, by nie przegapić nowych wiadomości dotyczących nadchodzącego tytułu. Wygląda też na to, że zaktualizowana data wydania nowej produkcji dalej obowiązuje. Premiera Sons of the Forest zaplanowana jest na październik 2022 roku.

Druga produkcja od Endnight Games powinna spodobać się fanom The Forest. Deweloperzy po raz kolejny postawili na sprawdzony format survivalowego horroru opartego o budowanie i crafting. Tym razem zostaniemy wysłani na oddaloną od cywilizacji wyspę w celu uratowania zagubionego milionera, ale na miejscu czekać na nas będzie wachlarz krwiożerczych, zmutowanych stworzeń. Aby przetrwać na wyspie, gracze będą musieli wziąć pod uwagę zmieniające się pory roku i sezonowe braki żywności. W Sons of the Forest zagramy w pojedynkę lub ze znajomymi, ale nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie trybu kooperacji.