fbpx

Sonic Frontiers z rewelacyjną sprzedażą! Sega chwali się wynikami miesiąc po premierze

Tuż po premierze Sonic Frontiers bił rekordy Steama, jeśli chodzi o popularność. Miesiąc po wypuszczeniu gry Sega może poszczycić się milionami sprzedanych gier o tym równie szybkim co niebieskim jeżu.

Zaledwie kilka dni po premierze Sonic Frontiers stał się hitem na Steamie, jeśli chodzi o recenzje i ilość jednocześnie grających osób. W zaledwie miesiąc od wypuszczenia gry zakupiły ją miliony osób, a to może być dopiero początek fenomenu niebieskiego jeża.

Sega opublikowała Tweeta, w którym chwali się, że ich ostatnia gra, czyli Sonic Frontiers w zaledwie miesiąc po premierze sprzedała się w ponad 2,5 milionach egzemplarzy. Wynik ten jest zbiorczy dla wszystkich platform, czyli PC, a także konsol poprzedniej i aktualnej generacji, no i oczywiście Nintendo Switch.

Wiele możliwości w Sonic Frontiers

Najnowsza gra z niebieskim jeżem mogła nieco zaczerpnąć z Marvela, ponieważ wprowadza nad do szybkiego multiversum. Podczas zwiedzania rozmaitych światów musimy zmierzyć się z hordami najróżniejszych przeciwników. W tym otwartym świecie nie zabraknie nam przygód, sekretów do odkrycia, a także chwili relaksu podczas cichego wędkowania.

Sonic na czarnym tle
Źródło: Sega

Zapewne wynik zostanie jeszcze podpompowany premierą serialu Sonic Prime na Netfliie, która nastąpi już w czwartek 15 grudnia. Czyżby Segę czekały złote czasy?