fbpx

Dragon’s Dogma 2 zostanie zaprezentowana jeszcze w tym miesiącu. Zobaczymy fragmenty rozgrywki

17 listopada 2023,
15:50
Arek Grabowski
Walka na łące w Dragon's Dogma 2

Niedawno informowaliśmy, że Dragon’s Dogma 2 została sklasyfikowana w Arabii Saudyjskiej. Teraz Capcom oficjalnie zapowiedział prezentację gry, która ma być jeszcze przed końcem miesiąca. Odbędzie się ona we wtorek 28 listopada o 22:00 czasu polskiego. Capcom wypuścił dedykowany teaser.

Podczas 15-minutowej prezentacji zobaczymy rozgrywkę ujawnioną w transmisji na żywo od reżysera Hideaki Itsuno oraz producenta Yoshikai Hirabayashi. Drangon’s Dogma 2 wciąż nie otrzymała oficjalnej daty premiery, lecz ostatecznie nie może ona być zbyt odległa.

Kiedy Dragon’s Dogma 2 może się ukazać?

Według niedawnej serii pytań i odpowiedzi dla inwestorów Capcom ma wydać „nieujawniony” tytuł do końca 2023 roku podatkowego, który kończy się w marcu 2024 roku. Może tutaj ostatecznie chodzić o Dragon’s Dogma 2. Obecnie nie wiemy o innym tak dużym tytule Capcomu.

Zapewne niebawem zostanie ujawniona data premiery gry. Może to stać się również podczas nadchodzącej prezentacji. Jeżeli tak nie będzie, najpewniej data premiery zostanie ujawniona w czasie The Game Awards 2023.