fbpx

Dragon’s Dogma 2 zostało sklasyfikowane. Sugeruje to, że premiera nie jest odległa

14 listopada 2023,
15:39
Arek Grabowski
Twarz smoka z Dragon's Dogma 2

Oficjalnie Capcom nie poinformował, kiedy Dragon’s Dogma 2 będzie miało premierę. Wiemy, że na wydarzeniach takich jak Tokyo Games Show gra się pojawiała. Niedawno informowaliśmy o nowym gameplayu, który zdradza istotne dla rozgrywki funkcje. Wszystko to wskazuje na dość zaawansowane prace nad Dragon’s Dogma 2. Okazuje się, że gra została już sklasyfikowana w Arabii Saudyjskiej.

Tytuł ma rzekomo zostać wydany do końca tego roku podatkowego, czyli przed końcem marca 2024 roku. To bardzo istotna gra dla Capcomu, więc najpewniej nawet ta przybliżona data premiery została ujawniona nieumyślnie.

Dragon’s Dogma 2 może otrzymać kolejną oficjalną zapowiedź już niebawem

Jeżeli gra rzeczywiście została sklasyfikowana, już niebawem może uzyskać złoty status. Oznacza to nadchodzącą oficjalną zapowiedź. Po raz pierwszy Dragon’s Dogma 2 zostało ujawnione podczas transmisji na żywo z okazji 10-lecia pierwszej odsłony. Miała ona miejsce w zeszłym roku.

Teraz pogłoski wskazują na bardzo zaawansowany stan prac. Premiera może mieć miejsce w najbliższych miesiącach. Wygląda na to, że Capcom pracował nad Dragon’s Dogma 2 długo przed pierwszą zapowiedzią.