fbpx

Pełny zwiastun Sonic Prime. Nowy serial o niebieskim jeżu już w grudniu

29 października 2022,
17:35
Jacek Kowal

Już w grudniu na Netflixa wbiegnie długo zapowiadany Sonic Prime, czyli najnowsza animacja o niebieskim jeżu. Tym razem ekipa Sonica zmierzy się z Multiwersum niczym Dr. Strange.

Kadr z trailera Sonic Origins

W lutym dowiedzieliśmy się, że Netflix planuje wypuścić serial o Sonicu, czyli sympatycznym i szybki niebieskim jeżu. Jak widać, firma nie próżnowała i 28 października wypuściła pełny zwiastun nadchodzącej serii.

Sonic Prime już w grudniu wbiegnie na Netflixa

Już 15 grudnia na Netflixie będziemy mogli obejrzeć najnowszą animację o Sonicu, czyli Sonic Prime. Zgodnie z opisem serialu, fabuła ma się skupić na multiwersum. Podczas walki ze swoim odwiecznym przeciwnikiem, czyli Doktorem Eggmanem Sonic zniszczył swój wszechświat. Oczywiście jak na bohatera przystało, musi naprawić uszkodzone kontinuum i rozprawić się z Robotnikiem.

W zwiastunie możemy zobaczyć ekipę Sonica, do której należą dobrze znane nam postacie. Są tam oczywiście Rouge, Amy Rose, Tails i Knuckles. Podczas jednej z potyczek z Eggmanem coś nie poszło po myśli bohaterów i (jakże oryginalnie) multiwersum zostało zdestabilizowane. Sonic trafił do innego, nieznanego sobie świata, w którym to Eggman przejął władzę. Jego przyjaciele też wyglądają nieco inaczej, ale razem spróbują pokonać doktora i poskładać rzeczywistość.

Warto wspomnieć, że już 8 listopada premierę ma mieć Sonic Frontiers, czyli nowa gra o naszym sprinterze.