SnowRunner od dziś dostępny w Xbox Game Pass

Do usługi Xbox Game Pass trafiła kolejna świetna produkcja – SnowRunner. Gra dostępna jest dla osób bawiących się zarówno na PC, jak i na konsoli.

18 maja 2021
Na skróty
  • Do Xbox Game Pass dodano SnowRunner.
  • Gra dostępna jest już od dziś (18 maja 2021).
  • SnowRunner to gra symulacyjna, w której przeprawiamy się przez trudne tereny pojazdami ciężarowymi (i nie tylko).

Xbox na swoim oficjalnym profilu na Twitterze poinformował, że dziś (18 maja) udostępnia kolejną grę w ramach usługi Xbox Game Pass. Tym razem trafiło na SnowRunner, czyli symulator jazdy terenowymi pojazdami w naprawdę trudnych warunkach. SnowRunner w XGP dostępny będzie na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S, a także na PC. 

SnowRunner – co to za gra i na czym polega?

SnowRunner to symulator jazdy terenowymi pojazdami w trudnych warunkach. Naszym zadaniem jest dostarczenie ładunku z punktu A do punktu B. To gra z realistycznym modelowaniem terenu – w błocie i śniegu powstają koleiny, które sprawiają, że kolejne przejazdy stają się coraz trudniejsze.

Ciężarówka Pacific w grze SnowRunner

Zasiadamy za kierownicami rozmaitych maszyn, w tym ciężarówek Pacific czy Hummer. Produkcja została opracowana przez studio Saber Interactive, a jej wydaniem zajęła się firma Focus Home Interactive.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!