Skate 4 będzie fenomenalny? Obejrzyjcie oficjalny gameplay

1 lipca 2022,
15:35
Jacek Kowal

Eletronic Arts pokazało wczesny gameplay Skate 4, najnowszej gry o deskorolkach. Pomimo niedokończonych tekstur produkcja już robi spore wrażenie.

Postacie z gry Skate podczas tricku

Seria Skate istnieje już od 2007 roku i była jednym z większych rywali popularnych gier spod znaku Tony Hawk. W obu mogliśmy wyczyniać nierealne rzeczy na naszych deskorolkach (a czasem też na BMX-ach), ale przez długi czas było cicho. Teraz Electronic Arts zaprezentował gameplay najnowszej odsłony, czyli Skate 4 i wygląda on naprawdę dobrze.

Wczesny gameplay Skate 4, czyli brak tekstur, ale wielkie nadzieje

Gameplay pokazuje bardzo wczesną wersję gry, gdzie w wielu wypadkach obiekty nie posiadają jeszcze nałożonych tekstur, albo są one dość skromne. Mimo to znalazło się też miejsce na nieco bardziej dopracowane lokacje, w których przyjdzie nam pojeździć. Trzeba przyznać, że EA przyłożyło się do swojej nowej produkcji i chyba warto poczekać na finalny efekt.

Pomimo dość wczesnej wersji, gra już robi wrażenie. Jest ona płynna, a smaku dodaje zapowiedziana możliwość tworzenia własnych map, na których będziemy mogli pojeździć z innymi graczami.

Jeżeli jesteście zainteresowani wrażeniami z rozgrywki, to możecie zapisać się do testów produkcji, dzięki programowi Skate Insider. Wystarczy zalogować się swoim kontem EA na oficjalnej stronie producenta i zgłosić się do losowania. Oczywiście bycie wytypowanym nie jest pewne, ale raczej znajdzie się kilku szczęśliwców.

Skate 4 ma się ukazać dopiero w przyszłym roku i będzie dostępne zarówno na konsolach jak i na PC.