Sifu w pudełkach! Gra studia Sloclap trafi na fizyczne nośniki już na wiosnę 2022

Sloclap ma niespodziankę dla kolekcjonerów. Jego najnowsza gra będzie dostępna nie tylko cyfrowo, ale trafi też na fizyczne nośniki.

18 grudnia 2021
Na skróty
  • Premiera cyfrowej wersji Sifu planowana jest na 8 lutego 2022 roku.
  • Cena i premiera fizycznych kopii nie są jeszcze znane.

Sifu to jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów, który ma się pojawić w 2022 roku. Pisaliśmy już o nim kilka artykułów (między innymi o przyśpieszonej premierze, przedstawialiśmy też opis samej gry) i pora na ciut więcej informacji. Wszystkie publikowane na jego temat materiały tylko podkręcają zainteresowanie, a fakt, że premiera została przyspieszona na 8 lutego, jedynie zwiększa chrapkę graczy.

Kolekcjonerzy się ucieszą. Sifu będzie dostępne w dwóch wersjach

Jak bowiem wynika z najnowszych wiadomości, Sifu zadebiutuje nie tylko cyfrowo, ale także w wersji fizycznej. Niestety cena oraz dokładna data premiery pudełkowej nie są jeszcze znane. Poniżej możecie zapoznać się z trailerem wersji pudełkowej, który przypomina, jak pełna akcji będzie ta gra i ile potyczek czeka nas na drodze wojownika.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!