SAND LAND otrzymało wersję demo na wszystkich platformach. Twórcy opublikowali zwiastun

19 marca 2024,
16:59
Arek Grabowski
Główny bohater SAND LAND

Bandai Namco niespodziewanie udostępniło darmową wersję demonstracyjną gry SAND LAND. Została ona wydana na PlayStation 4 i 5, Xbox Series X/S i One oraz PC. Gra otrzymała pierwszy teaser w 2022 roku. Do tej pory o tytule było wiadomo dość niewiele. Nowy zwiastun prezentuje jednak bardzo dużo elementów rozgrywki oraz oprawę.

Na wideo można zobaczyć walkę, pojazdy, a także poruszanie się bohaterów czy oprawę audiowizualną. SAND LAND to w istocie „egranizacja” mangi nieżyjącego już Akiry Toriyamy. Tytuł wyróżnia oryginalna stylistyka oraz bardzo interesujący świat przedstawiony.

Czym jest SAND LAND od Bandai Namco?

Tytuł opowiada o podróży księcia o imieniu Belzebub, Szeryfa Rao oraz Złodzieja, którzy poszukują Legendarnego Źródła. Bohaterowie przemierzają pustynie, walczą z dziką przyrodą i unikają innych zagrożeń. Cechą charakterystyczną gry jest możliwość konstruowania różnych pojazdów jak motocykle, boty-skakanki, czołgi bojowe oraz wiele innych.

Warto zauważyć, że gracze otrzymają szerokie opcje personalizowania i dostosowywania maszyn. W grze będzie również miasto Spino, które służy jako baza gracza, swego rodzaju HUB. SAND LAND oficjalnie pojawi się już 26 kwietnia na wyżej wymienionych platformach.