Retro Garażówka już w najbliższą niedzielę w Warszawie

W niedzielę, 19 grudnia, w warszawskiej klubokawiarni Kicia Kocia odbędzie się retrogarażówka pod patronatem GamesGuru, Retrowizji oraz Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier.

17 grudnia 2021

W niedzielne popołudnie zapraszamy do Kicia Koci na warszawskim Grochowie. Będzie można kupić, sprzedać oraz pobawić się sprzętem spod znaku retro. Wszyscy poszukujący gier na takie platformy, jak PlayStation 1, Sega MegaDrive czy komputery Atari i Amiga, na pewno znajdą coś dla siebie. Jeśli macie w domu zalegające sprzęty retro, również możecie je przynieść, sprzedać lub wymienić się z innymi fascynatami retro gamingu.

Retrogierki na Grochowie

Oprócz zakupów będzie również możliwość pogrania na sprzętach sprzed kilku dekad (między innymi Sega Dreamcast, MegaDrive czy PlayStation 1) oraz spędzenia czasu przy zacnym trunku z bogatej oferty piw craftowych dostępnych w Kici Koci.

Redakcja GamesGuru zaprasza również w imieniu naszych przyjaciół z Retrowizji i Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier.

Retro Garażówka już w najbliższą niedzielę w Warszawie

Michał Chyła

Gdyby miał się porównać do postaci ze świata filmu to byłby to Gruby Gnój z Austina Powersa. Twierdzi, że jego ulubionym gatunkiem filmowym jest dramat psychologiczny, ale ogląda przynajmniej jeden słaby horror z lat 80tych dziennie. Maniak serii Souls. Przed śmiercią chciały zagrać w każdą grę, jaka wyszła.
UWaga! Gorące informacje!