fbpx

Prince of Persia: The Lost Crown zmierza na Steama. Premiera na platformie Valve w sierpniu

13 czerwca 2024,
20:58
Dorota Żak
Bohater Prince of Persia: The Lost Crown

Do tej pory, jeśli chcieliśmy zagrać w Prince of Persia: The Lost Crown na PC, musieliśmy wykorzystać do tego Epic Game Store lub Ubisoft Connect. Wkrótce ulegnie to zmianie, bo gra będzie dostępna również na Steamie. Na razie tytuł możemy dodać tam do naszej listy życzeń. Premierę Prince of Persia: The Lost Crown na Steamie zaplanowano natomiast na 8 sierpnia tego roku.

W krótkim ogłoszeniu, które pojawiło się na platformie, zauważymy informację o konieczności posiadania konta Ubisoft Connect do odpalenia gry. Znajdziemy tam również około półminutowy zwiastun przygotowany na tę okazję i przypominający o dobrym odbiorze produkcji oraz kilku aktualizacjach, jakie już otrzymała.

Warto też zauważyć, że debiut gry na Steamie odbędzie się jeszcze przed premierą Mask of Darkness, czyli fabularnego DLC do gry. Dodatku możemy spodziewać się we wrześniu. Jego zwiastun zobaczyliśmy kilka dni temu, w czasie pokazu Ubisoft Forward.

Poza PC Prince of Persia: The Lost Crown dostępny jest jeszcze na PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz Nintendo Switch.