fbpx

Prezentacja EA Sports WRC oficjalnie zapowiedziana. Pierwszy zwiastun obejrzymy za kilka dni

1 września 2023,
19:14
Dorota Żak
Logo EA

Dopiero co przekazywaliśmy informacje od leakera billbil-kuna na temat EA Sports WRC, a już pojawiło się oficjalne ogłoszenie od EA w temacie. Krótki teaser z przejeżdżającym samochodem, nazwą studia Codemasters i logo gry to na razie wszystko, co mamy, ale zapowiedziano już, kiedy możemy spodziewać się dalszych szczegółów.

Oprócz zajawki na Twitterze (na którego nikt nadal nie chce mówić X) podano datę 5 września jako termin ujawnienia pełnego zwiastuna EA Sports WRC. Utworzone na YouTube wydarzenie zdradza także, że jeśli chcemy obejrzeć trailer, powinniśmy udać się pod wskazany link około godziny 17:00.

Przy odrobinie szczęścia już we wtorek oprócz zwiastuna dostaniemy także potwierdzenie informacji billbil-kuna. W swoim tekście na stronie Dealabs wskazywał na 3 listopada jako datę premiery gry na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Produkcja ma być dostępna w dwóch edycjach, Standard i Champions, przy czym osoby, które zakupią tę drugą zagrają już 31 października, tak jak subskrybenci EA Play. Billbil-kun przekazał również, że standardowa wersja gry na PC to koszt rzędu 49,99 dolarów.